Před pár týdny mi zavolal Martin Mažár a zmínil se, že bychom mohli udělat společný webinář. Ten nápad mě nadchnul. Martin pracoval 13 let jako prodejce a posledních 5 let se věnuje školení a vzdělávání. Školí finanční poradce, ale i další podnikatele a učí je vylepšovat jejich obchodní techniky, aby mohli pracovat méně a vydělávat více!

Téma našeho webináře znělo: „Ako vďaka web stránke dosiahnuť úspech a mať hojnosť klientov“.

Každý jsme se podělili o svůj příběh. Mluvili jsme o svých začátcích, o první webové stránce, jak nás to vůbec napadlo, kolik nás to stálo a jaké to ze začátku přinášelo /nepřinášelo/ výsledky. Také o tom,  jaké nástroje používáme, jakou reklamu? Facebook? SEO? PPC? E-mail marketing? Nebo jen kvalitní obsah?

Jaké jsou nejčastější chyby při tvorbě webové stránky?

Co je při tvorbě webu nejdůležitější a co nesmíte v žádném případě opomenout!

To vše a mnohem víc se dozvíte v záznamu webináře.

Martin na konci webináře učinil jednu zajímavou nabídku: prvních 10 makléřů, nebo obchodníků, kteří si koupí vzdělávací kurz Marketing pro makléře /třeba i na splátky/ dostane od Martina ZDARMA jeho vzdělávací kurz FACEBOOK NARUBY v hodnotě 200.

Členskou sekci Marketingu pro makléře, včetně všech bonusů, webových stránek a Facebooku naruby si můžete objednat na této stránce.

Pokud máte jakékoliv otázky, můžete mi zavolat. Moje číslo je +420 776 252 777 :-)